В міському будинку культури відгримів фестиваль-конкурс «Весняний зорепад»

В міському будинку культури відгримів фестиваль-конкурс «Весняний зорепад». Маленькі полтавські зірочки на сцені вражали членів журі та боролися за перемогу у своїй номінації. Вокал, хореографія, циркове мистецтво, розмовний жанр – усе це побачила у виконанні юних талантів і наша знімальна група.

Танець «Аліса в Країні ляльок» відкрив у Полтаві фестиваль-конкурс «Весняний зорепад». Загалом цього дня на сцену міського будинку культури вийшло 350 колективів та сольних учасників. Таке свято дитячих талантів до нашого міста привезла Міжнародна корпорація «Зоряні мости».

/Жанна Тетьора, президент Міжнародної корпорації «Зоряні мости»
Міжнародна корпорація «Зоряні мости» працює в цьому напрямку вже 12 років, і це вже в нас 54 конкурс-фестиваль. Ми проводимо конкурси не тільки в Україні. У нас ще є конкурси в Болгарії, Угорщині, Німеччині, Швеції, Фінляндії/

Участь у цьому конкурсі беруть діти та молодь віком від 5 до 25 років. Різні жанри, різні категорії – їхні виступи оцінює журі.

/Катерина Сіроштан, учасниця колективу «Пірует»
Ми до цього конкурсу готувалися дуже старанно. Сьогодні ми будемо показувати наш новий танець «Закони вулиць». Ми багато подорожуємо, беремо участь у різних міжнародних конкурсах/

/Анна Воронченко, учасниця колективу «Пірует»
Остання наша перемога – це були перші місця у Болгарії. Також ми їздили до Польщі, і теж займали призові місця/

Виходити на сцену таких конкурсів, кажуть учасники, – завжди почесно та відповідально, а ще – це привід перевірити себе та поштовх до саморозвитку.

/Алла Цокур, учасниця ансамблю гітаристів МАМ ім.Р.Кириченко
Мистецтво – це завжди прекрасно і гарно. Тому потрібно розвиватися, потрібно прагнути до того, щоб бути кращим/

У підсумки переможці отримали грамоти та призи від організаторів. А фестиваль-конкурс вирушив в інші українські міста. На нього вже чекають у Вінниці, Житомирі та Чернігові.

Стрічка новин