Новостворена рада при ОР захищатиме права учасників АТО

8 громадських організацій Полтавщини, які представляють інтереси учасників АТО, підписали угоду з головою обласної ради. Згідно з документом, утворюється Координаційна Рада, яка сприятиме вирішенню проблем, з якими до неї звертатимуться воїни.

Взаємодія між обласною радою та організаціями, які представляють інтереси учасників АТО, – гасло, яким у своїй роботі керуватиметься Координаційна рада. Відповідну угоду підписали голова обласної ради Олександр Біленький і активісти, яким не байдужі проблеми учасників антитерористичної операції. До складу ради увійшли представники 8 громадських організацій. У співпраці з головою обласної ради тепер і будуть вирішувати найбільш проблемні питання, з якими стикаються учасники АТО на Полтавщині.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Щоб всі конфліктні ситуації, які відбуваються і навколо виділення земель, і пільгового проїзду для воїнів АТО, щоб всі ці ситуації нівелювалися шляхом нормального діалогу, нормального контакту між громадськими організаціями та представницьким органом, тобто обласною радою/

Головою новоствореної Координаційної ради став учасник АТО Дмитро Пономаренко. Його погодили активісти усіх організацій під час консультацій.

/Дмитро Пономаренко, голова Координаційної Ради громадських організацій учасників АТО
Виправдати ту довіру, котру мені висловили і побратими, і Ви. Дякую! Будемо намагатися працювати плідно/

Сьогодні вже вирішується питання про надання Координаційній раді окремого приміщення та забезпечення фахівців матеріальною базою.

Стрічка новин