Олександр Мамай привітав прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем

Головний чоловік у місті привітав прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем. Напередодні свята, говорить Олександр Мамай, найголовніше – приділяти увагу своїм матерям, дочкам, внучкам, коханим та просто знайомим дівчатам. Однак, приготував і сюрпризи для полтавок. Які – дивіться далі.

У 1909 році жінки Сполучених Штатів Америки вперше відзначали своє 8 березня. За рік ідею прийняла Клара Цеткін на великій жіночій зустрічі у Копенгагені, що дало змогу святу поширитися і Європою та отримати статус Міжнародного. З 70-х років минулого століття вітають прекрасну частину людства і в Україні. Традиційно для Полтави весняне свято чарівності, ніжності і грації проходить у палаці дозвілля «Листопад». Туди з теплими словами і подарунками завітав Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Жінка – це не просто жінка. У нас жінка – волонтер, трудівниця, у нас є жінка-професор, жінка-учасник АТО. І сьогодні ми їх хочемо всіх вшанувати і, мабуть, ще раз показати, що жінка для нас, чоловіків, – найголовніше/

Сцену цього дня заповнювали виключно чоловіки, а по той бік – різнобарв'я красунь: держслужбовці, працівниці органів місцевого самоврядування, волонтери, а також найближчі жінки демобілізованих і загиблих учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів. Отримати привітання прийшла і Наталія з дочкою Ірочкою. Її брат на власні очі бачив війну на Сході країни.

/Наталія Оначко, полтавка
Дуже важко було. Дуже переживали, щоб повернувся здоровий. А зараз – вже все добре, все наладилося. Він повернувся. Все благополучно. Був під Луганськом. Уже майже рік він тут/

Найвідважніших жінок відзначили подяками, квітами та допомогою в 500 гривень. Особливий подарунок від міського голови отримала Олена Мацицька, яка виховує п'ятьох діток у будинку сімейного типу. Олександр Мамай вручив їй сертифікат на отримання автомобіля для потреб родини.

Стрічка новин