У Кременчуці розпочала свою роботу патрульна поліція

Патрульна поліція розпочала свою роботу ще в одному місті. Стартували у Кременчуці. Уже суботнього вечора правоохоронці вийшли на своє перше чергування. Як складали присягу та хто ввійшов до лав нової патрульної поліції – дивіться далі.

/В'ячеслав Деркач, начальник патрульної поліції м. Кременчук, лейтенант поліції
Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові/

Саме після цих слів у Кременчуці 246 хлопців і дівчат стали патрульними поліцейськими. Середній вік тих, хто склав присягу, – 25 років. Серед них – багато спортсменів: 18 кандидатів в майстри спорту і 4 майстри спорту. 38 пройшли АТО. До лав нової патрульної поліції входять і 52 дівчини, а це – 20% управління. Їх відібрали із понад 3 тисяч претендентів. Тепер саме на їх плечі ляже охорона громадського порядку Кременчука.

/Кристина Педяш, інспектор патрульної поліції м. Кременчук
Я більше всього хочу, щоб населення поважало поліцію. Я не хочу йти по вулиці, і щоб мені люди, як-то кажуть, в спину плювали. А повагу треба заслужити. Мені цього хочеться/

Привітати і дати останні настанови новим поліцейським приїхала Хатія Деканоїдзе. А мер Кременчука назвав цей день знаковим в історії міста.

/Хатія Деканоїдзе, керівник Національної поліції України
Дорогі поліцейські! Завжди пам’ятайте, що ми всі – солдати нашої країни. Завжди пам’ятайте, що зірка і житон, які на вас є, що вони означають. Завжди пам’ятайте, що ми повинні захищати цих людей. І завжди пам’ятайте тих, які пали за нашу країну/

/Віталій Малецький, Кременчуцький міський голова
Сьогоднішній день – знаковий для нашого міста. Він ввійде в історію Кременчука як точка відліку. Точка відліку законності, порядку для всіх/

Щодня на патрулювання заступатимуть більше 20 екіпажів. Подивитися на них у повному складі прийшли навіть найменші кременчужани.

/Денис, кременчужанин
- Ти знаєш, хто такі поліцейські?
- Так.
- А хто це?
- Це ті дяді, які ловлять бандитів/

Наступним містом, у якому «ловитимуть бандитів», стане Полтава. Очікують на появу нових патрульних поліцейських уже на початку березня.

Стрічка новин