Сьогодні відбулося найкоротше засідання у провадженні за обвинуваченням Геннадія Кернеса

Сьогодні відбулося найкоротше засідання у провадженні за обвинуваченням Геннадія Кернеса. Тривало воно у Київському райсуді Полтави щонайбільше 10 хвилин. Причиною того стало погане самопочуття мера Харкова. Подробиці знають Юлія Козіна та Антон Старишко.

Біля Київського райсуду – мир та спокій. Сьогодні тут немає ні активістів, ні правоохоронців. Як завжди, об 11 починається засідання, де головним фігурантом справи виступає мер Харкова. Однак, на нього з'явилися лише 2 його обвинувачені охоронці та їх адвокат. Причина відсутності Геннадія Кернеса – у заяві, що надійшла в п'ятницю ввечері: у нього погіршилося самопочуття через смерть близького друга Юрія Дімента. Останнього раніше можна було бачити в залі суду, поруч з мером Харкова. Адвокат Сміцького і Блинника підтверджує інформацію.

/Юлія Козир, адвокат обвинувачених охоронців Геннадія Кернеса
Дійсно, у зв'язку з вбивством близького друга Геннадія Адольфовича, у нього дуже погіршився стан здоров'я у зв'язку зі стресом, тому він не зміг з'явитися на дане судове засідання. У зв'язку з даними обставинами вважаю неможливим продовжити розгляд справи у відсутності Кернеса/

Юлія Козир відмітила також, що на засідання не з'явилися і прокурори. Саме тому попросила відкласти розгляд справи. Цю думку підтримали і її підзахисні. Суддя Антонов задовольняє клопотання.

/Андрій Антонов, суддя Київського районного суду Полтави
Призначивши кримінальне провадження на 11 годину 14 березня 2016 року. Повідомити всіх учасників процесу і викликати на наступне засідання свідків по справі. Судове засідання оголошується закритим/

Нагадаємо, Геннадія Кернеса та 2 його охоронців звинувачують у викраденні, катуванні та погрозі вбивстом активістів Євромайдану.

Стрічка новин