Поліція звернула увагу на особливу категорію учасників дорожнього руху

Поліція звернула увагу на особливу категорію учасників дорожнього руху – дітей з вадами слуху. Правоохоронці завітали до Полтавської спеціальної школи-інтернату, аби нагадати школярам, як поводитися на дорозі. З собою поліцейські принесли тематичні подарунки.

У такій формі пройшло заняття для дітей із вадами слуху, яке їм влаштували правоохоронці. Профілактична робота з особливими школярами вже стала традицією.

/Наталія Варченко, старший інспектор відділу управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області
Особливу увагу звернули на дотримання дітьми Правил дорожнього руху. Чому саме в цей навчальний заклад, бо діти з такими вадами потребують особливої уваги/

Більшість дітей спеціальної школи – пішоходи, відтак порушення ними Правил може спричинити дорожньо-транспортну пригоду. Як результат – потрапляння під колеса автівки.
Аби цього не сталося, свої слова правоохоронці підкріпили тематичними подарунками. Для детального вивчення Правил дорожнього руху роздали дітям навчальні посібники.

/Наталія Варченко, старший інспектор відділу управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавській області
Книга, яку ми роздали дітлахам, вона гарно ілюстрована. Цікаві в ній завдання з безпеки дорожнього руху. Це наочно дасть можливість дітям сприйняти матеріал з безпеки дорожнього руху, який в подальшому стане їм в нагоді/

Подібні зустрічі позитивно впливають на поведінку дітей на дорозі, розповідають в школі-інтернаті.

/Ольга Бавикіна, директор Полт.спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.
Ми звертаємо увагу на те, що діти є і пішоходами, і учасниками дорожнього руху, бо вони роз'їжджаються по різних районах. Є діти, які в старших класах навіть мають водійські права, бо в нас навчаються до 20 років. І зараз два хлопці з 11-го класу ходять і навчаються. В майбутньому будуть водіями/

Впродовж уроку школярі ознайомилися не лише з обов'язками пасажирів, а й велосипедистів та водіїв, пригадали основні дорожні знаки.

Стрічка новин