В Полтаві пройшов І Всеукраїнський (ХІІ Всекримський) конкурс «Змагаймося за нове життя»

В Полтаві пройшов І Всеукраїнський (ХІІ Всекримський) конкурс «Змагаймося за нове життя», присвячений поетесі Лесі Українці. Подивитися на творче змагання учнівської та студентської молоді завітала і наша знімальна група.

У 2004 році в Автономній Республіці Крим був започаткований і десять років успішно проводився Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений українській письменниці Лесі Українці.
У 2014 році конкурс було відроджено на теренах Полтавщини. Цього року, зважаючи на розширення географії проведення та неабияку популярність, конкурс став Всеукраїнським. Так 27 лютого у Полтаві пройшов його перший регіональний етап.
За перемогу у номінаціях «Декламація», «Інсценізація», «Малюнок», «Твір», «Вокал», «Аудіовізуальний твір» змагалося близько чотирьохсот учасників із Полтавської, Луганської, Харківської, Київської, Одеської, Волинської, Дніпропетровської, Рівненської областей.
Крім дипломів, переможців нагородили поїздкою до Гадяцького музею родини Драгоманових. 20 березня вони будуть запрошені на урочистий гала-концерт в Український дім до Києва.

Сергій Одаренко

Стрічка новин