Коханню кожен вік підвладний

Коханню кожен вік підвладний. Вислів, відомий у всьому світі, сьогодні у Ленінському районі нашого міста став скоріше девізом цілого свята. Там малеча відзначала День закоханих. Як це було – бачили Юлія Козіна та Євген Чорний.

До актової зали Ленінського райвиконкому поспішають діти. Вони уже знають: сьогодні тут відзначають День Святого Валентина. Маленька Настя прийшла сюди з бабусею. Але, говорить, вже закохана.

/Анастасія, відвідувачка свята до Дня св.Валентина
Подобаються хлопці мені. Саша, Славік/

Саме тому, що відчути любов можна і в такому юному віці, для малечі пільгових категорій влаштували концерт з різноманітними подарунками і сюрпризами.

/Лідія Соловйова, працівник служби у справах дітей Ленінського РВК
Ми любимо дітей, дорослі люблять один одного, і з цієї великої любові народжуються діти. Через те ми і робим це свято. Прекрасне свято, велике свято. Це День любові, миру, спокою, злагоди, день взаємопорозуміння/

Не тільки одягом на будь-який смак, цікавими іграшками, книгами та журналами запам'ятається цей день дітям. Сьогодні вони дізналися ще й історію виникнення Дня Святого Валентина від Лідії Соловйової.

/Лідія Соловйова, працівник служби у справах дітей Ленінського РВК
І коли в один прекрасний день ця дівчина побачила небо, сонце, і побачила того, кого вона лікувала, – вона закохалася/

Свята у Ленінському районі – улюблені як у артистів, так і у відвідувачів. За них вони висловлюють подяку організаторам.

/Лідія Єлісєєва, відвідувачка свята до Дня св.Валентина
Хочу подякувати всім працівникам, депутатам, виконкому, особливо – нашій матінці-Терезі Соловйовій Лідії Михайлівні. У нас – діти-сироти, у мене під опікою внук: сирота, інвалід. Коли таке горе сталося, думали, це все. Але такі люди не дають бути наодинці/

Наостанок, кожному учаснику дійства організатори вручили символ Дня закоханих – червону кульку у формі серця. Наступні приємності для дітей пільгових категорій відбудуться вже напередодні жіночого свята – 8 Березня.

Стрічка новин