Особливі діти нарешті отримали подарунки в рамках проекту «Ялинка янголів»

Довгоочікувані подарунки від волонтерів нарешті отримали учасники благодійного проекту «Ялинка янголів». Останній проходив у грудні. Діти писали свої побажання на янголах, і кожен полтавець міг здійснити дитячі мрії. Завершили естафету врученням презентів у спеціалізованій школі-інтернаті №1.

Це – учні початкових класів першого інтернату. Діти із захопленням розглядають, що їм принесли дорослі. Ангеліна дістає з пакета сюрпризи.

/Ангеліна
Плаття, книжку про фей і чарівну паличку/

Цього року затрималися із врученням подарунків, розповідає координатор проекту «Ялинка янголів» Наталія Шамота. Все – через погодні умови та карантин.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»
В цьому році ми зібрали більше 400 подарунків. Всі вже роздали, можливо, ще не всі отримали, але в ті організації, де збиралися замовлення, всі отримали подарунки/

З першого інтернату подарунки отримали 80 дітей.

/Сергій
- Мені принесли «Хот вілс» і буквар
- А що таке «Хот вілс»?
- Це такі машинки
- Чому ти їх замовив?
- Я збираю колекцію/

А Наді найбільше сподобалася книга.

/Надія
Мені хотілося дізнатися, що там цікавого. Моя улюблена тварина – жираф, бо в них такі плямки/

Проект організувала благодійна організація «Вихід Є». Традиційно діти пишуть три бажання на паперових янголах, а небайдужі на вибір втілюють їх в життя. Далі організатори «Ялинки янголів» роздають презенти особливим дітям.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»
Були роздані подарунки І та ІІ інтернату міста Полтави, Андріївській школі-інтернату. Це були ВІЛ-позитивні діти, які виховуються у ВІЛ-позитивних сім'ях/

А ще – малечі з прийомних сімей та з дитячих будинків сімейного типу, дітям з особливими потребами та тим, чиї батьки загинули при виконанні службових обов'язків.

Стрічка новин