У Свято-Успенському соборі відкрилася виставка «Постріздвяний настрій»

«Постріздвяний настрій» – назва виставки, яка відкрилася у духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору. Її автор Максим Юхно пише натюрморти, пейзажі, абстракції, роботи філософського змісту. На відкритті експозиції побували наші кореспонденти.

Максим Юхно – молодий полтавський художник і музикант, який товаришує з відомим майстром пензля Анатолієм Лавренком і має власний стиль у мистецтві. Познайомитися з роботами Максима можна, відвідавши виставку у духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору.

/Максим Юхно, автор виставки
Представлено 2 стилі: ранній експресіонізм і пізній концептуалізм. Просто звичайний пейзаж мене ніколи не цікавив, мене завжди цікавило щось більш незвичайне, так воно і народжується/

Максим Юхно спростовує інформацію про те, що він учень Анатолія Лавренка. Обидва працюють у схожій манері, і водночас, вони дуже різні.

/Сергій Козлов, директор духовно-культурного центру Свято-Успенського собору
Він відрізняється від Лавренка, бо має свій погляд у живописі/

Максим Юхно – учасник міських, обласних і Всеукраїнських виставок. Є на рахунку митця і міжнародні, «Мистецтво замість гармат» – одна із них.

/Олег Мінгальов, художник
Це був такий трамплін, з якого він мусив застрибнути кудись далі, і от ми спостерігаємо, що певний шлях він зробив/

Автор виставки зізнається: заробляти на мистецтві в Україні дуже складно, особливо зараз, через це багато художників вже виїхали за кордон, з'являються такі думки і у нього. Поки що Максим – активний учасник благодійних проектів, допомагає збирати кошти для дітей, батьки яких загинули в АТО.

Стрічка новин