Водії з трьох областей змагалися у спортивному спринті Snow Attack Series

Водії з трьох областей випробовували себе та свої автівки під час гонок зі спортивного спринту Snow Attack Series. Протягом двох днів 25 учасників змагалися, хто кращий. Водії проходили дистанцію, ускладнену поворотами та розворотами. Обов'язкова умова – все має відбуватися на снігу. Як пройшли змагання – дивіться у наступному сюжеті.

Злітна смуга Решетилівки та площа біля Аеропорту в Супрунівці наповнилася транспортом, якого там не було давно. Тут пройшли зимові змагання з контраварійного керування Snow Attack Series. Організатор Андрій Приходько розповідає: це поєднання зимового спринту та слалому. Основна суть – дати учасникам поїздити на місцевості, де немає ні перешкод, ні людей. Серед учасників були і просто любителі, і досвічені спортсмени з Полтавщини, Сумської та Харківської областей. Саме дехто з гостей з Харкова і не справився з полтавськими снігами.

Аби всі учасники були в рівних умовах – заборонена шипована гума. Змагалися залежно від того, який привід в автівці: передній, задній чи повний. За два дні вже визначилися з фаворитами.

/Андрій Приходько, організатор Snow Attack Series
В передньому і задньому приводі це харків'яни, окільки в них машини більш допрацьовані, і руки з плеч ростуть, і досвід є, а в повному приводі – поки що полтавці/

Учасники приїхали на автівках різного класу. Від ВАЗів до потужних іномарок. Субару WRX STI, Порше Кайман С, Порше Каєн дизель С, Ауді ТТ. Всі ці машини ззовні – як звичайні авто, але тюнінг всередині просто вражає. Власник Субару WRX STI Дмитро Білогубцев жартує: аби розповісти про те, що змінив, не вистачить ефірного часу.

/Дмитро Білогубцев, учасник Snow Attack Series
Повністю змінений двигун. Він переобладнаний і допрацьований до потужності 450 кінських сил. Підвіска змінена – це нестандартні амортизатори. Пружини, стабілізатори – це все, що допомагає краще маневрувати на ділянках, пов'язаних з кільцем/

Найближчий конкурент Дмитра – Юрій Руденко – на Ауді ТТ. Минулого року Дмитро його переміг, а цього – поки що лідирує Юрій.

Їзда по снігу, зазначають гонщики, дає можливість зрозуміти поведінку авто в нестандартній ситуації.

/Дмитро Білогубцев, учасник Snow Attack Series
Ці ситуації ми самі створюємо на цих перегонах і намагаємося з ними справитися. Інколи в житті трапляється так, що ці ситуації виникають раптово на ожеледиці, на трасі, в місті, і людина має короткий проміжок часу, аби відреагувати на цю ситуацію/

Загалом зимова серія гонок складається з 4-х етапів.

/Андрій Приходько, організатор Snow Attack Series
Зараз люди їздили, вони заробили лише очки, а нагородження буде за результатом четвертого етапу. Із чотирьох етапів необхідно набрати за два етапи найбільшу кількість очків серед всіх суперників. Хто з цим справиться, то й отримує нагороду/

Наступний етап відбудеться десь за три тижні, тільки-но випаде сніг. До цього часу всі бажаючі можуть зареєструватися і випробувати себе і своє авто під час керування взимку. Детальна інформація на сайті організаторів Драйв2Полтава.

Стрічка новин