Лунали щедрівки цього вечора і на студії «Місто»

Лунали щедрівки цього вечора і на студії «Місто». Із прийдешнім святом Старого Нового року працівників телевізійного цеху вітали вихованці школи «Паросток». Щедрували, співали, бажали щастя і злагоди. 

Отак, з піснями та щедрівками, хлопці й дівчата зі школи «Паросток» заходять до телевізійників. Співати на студії «Місто» їм не звикати. Кожен рік напередодні Різдва та Старого Нового року вони тут – часті гості.

/Олена Ульяніч, виконавчий директор НВК «Паросток»
Добираючи репертуар, ми шукали найсправжніші, найдавніші. Є більш нові колядки, щедрівки, є дуже старі. Вивчали, добирали всі пісні, які могли. Взагалі стараємося щороку потроху оновлювати цю програму, тому що щороку є можливість знати щось цікаве, незвичне/

Тут і традиційні для таких вечорниць образи Маланки, Цигана, Кози та Лікаря. Перед господарями вони розігрують справжню виставу. А Циганки ворожать студійцям. Серед їхніх віщувань – достаток, здоров'я та здійснення мрій у Новому році. А наостанок – побажання від Кози.

/ІНТЕРШУМ
«Усім в ріднім краї бажають врожаю. Коза ходить, добро носить, цьому дому щастя просить, і тварині, і людині, і всій нашій Україні»/

Телевізійники у боргу не залишаються. За гарні слова дітям від нас – солодощі. А щедрувальники вирушають далі. Сьогодні, кажуть, їм треба встигнути обійти ще багато осель, де чекають на їхні побажання щастя, злагоди та миру.

Стрічка новин