Податківці очікують, що цього року до бюджету Полтави надійде на 101 мільйон гривень більше

Податківці очікують, що цього року до бюджету Полтави надійде на 101 мільйон гривень більше, ніж за 2014 рік. Вже сплачено майже 800 мільйонів. Про це розповів заступник начальника міської податкової інспекції Олег БакУм під час прес-сніданку з місцевими журналістами. 

З початку року державний бюджет України від платників податків Полтави отримав 2 мільярда 35 мільйонів гривень. Основний бюджетоформуючий податок, розповідає заступник начальника міської ДПІ Олег Бакум, – податок на додану вартість. Частина з цих грошей піде до бюджету обласного центру.

/Олег Бакум, заступник начальника ДПІ у м.Полтава
З початку року до бюджету Полтави надійшло 775 мільйонів гривень. Це все сплата податків і зборів. Основним бюджетоформуючим податком до бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб. Вже забезпечно у розмірі 491 мільйон гривень/

Розповісти журналістам про підсумки роботи податківців вирішили у неформальній обстановці за чашкою чаю. Для засобів масової інформації організували прес-сніданок у Державній податковій інспекціїі Полтави. Олег Бакум зазначає: крім податку на доходи фізичних осіб, цього року бюджет міста поповнився на 99 мільйонів за рахунок сплати земельного податку та орендної плати, на 72 мільйона – від продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та нафтопродуктів, від податку на нерухомість та транспортного податку скарбниця міста поповнилася на 11,5 та трохи більше 5 мільйонів відповідно. Плюс за 11 місяців платниками Полтави сплачено 2 мільярда 367 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

/Олег Бакум, заступник начальника ДПІ у м.Полтава
Важливість єдиного соціального внеску всі ми добре розуміємо. Це соціальні гарантії, це пенсійне забезпечення, допомога по безробіттю, при тимчасовій втраті працездатності, інші соціальні виплати/

На обліку в ДПІ у місті Полтава перебувають майже 27 тисяч платників. З них: близько 10 тисяч – юридичні особи та 17 тисяч – фізичні особи– підприємці.

Стрічка новин