Майже усі квитки на дитячі ранки розкуплено

Майже усі квитки на дитячі ранки розкуплено, або чим розважити дітей на канікулах. У Полтаві зібрали нараду з питань організації відпочинку. Наші школярі «гулятимуть» цілий місяць – таким було рішення міського голови. Із 4 по 31 січня – що обіцяють на цей період офіційні особи – далі в сюжеті.

Радість для дітей, і клопіт для дорослих: чим зацікавити чадо на канікулах. Іще три тижні школярам сидіти за партами, а святкові ранки уже починаються. До Дня святого Миколая і ще місяць потому обласний театр ляльок показуватиме свою новорічну програму. Кожен культурний заклад на зимових канікулах працюватиме у посиленому режимі. До театру Гоголя, кажуть, дістати квитки буде нелегко.

/Валентина Вождаєнко, заступник начальника управління культури Полтавської ОДА
На сьогодні у січні місяці у нас три дні, які залишилися, де є квитки, щоб потрапити на виставу. Усе останнє – воно вже продане, чесно кажучи. В цьому році ми робили «Буратіно», перед «Буратіно» ми робимо велику красиву інтермедію, щоб діти дійсно відпочили, натанцювалися у красивому приміщенні/

На нараду поговорити, чим займатимуться діти на зимових канікулах, зібралися працівники освіти та культури області. Освітяни кажуть: канікули – нагода і час, щоб виконати наказ Президента про патріотичне виховання.

/Станіслав Комісар, директор ПОЦТКУМ
Нашим працівникам якраз є можливість докласти свої зусилля для того, щоб підняти національно-патріотичний дух нашої учнівської молоді. Для цього заплановані проведення екскурсій, проведення туристських походів, туристських змагань, турнірів різних/

Уперше у Полтаві планують провести фестиваль вертепів, йшлося на нараді. Його 8 січня почнуть колядками у Свято-Успенському соборі, звідти підуть ходою до Театральної площі, де проведуть сам фестиваль. Прийом заявок на участь у заході триває. Велика губернаторська ялинка для дітей пільгових категорій цього року буде 24 грудня, а 18 – традиційне обласне свято «До Миколая на гостину всі таланти Полтавщини».
Низку заходів готує кожна бібліотека міста. Музеї працюватимуть у режимі «без вихідних», для школярів міські установи обіцяють вполовину дешевші квитки. Щоправда, ціна на екскурсії у полтавські музеї і без того символічна – 5 гривень з людини.

Стрічка новин