Податківці із незаконного обігу вилучили майже 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів

Податківці Полтавщини із незаконного обігу вилучили майже 4 тисячі тонн паливно-мастильних матеріалів. Їх орієнтовна вартість – понад 66 мільйонів гривень. Виробництво пального здійснювали на одній із нафтобаз області. Тут до заводського бензину додавали різноманітні присадки. Після цього суміш продавали на АЗС під виглядом легального бензину.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники Фіскальної служби Полтавщини викрили схему незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів з використанням обладнання, що забезпечує їх масове виробництво. Пальне збували через мережу автозаправних станцій на території Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

/Дмитро Скобельський, головний державний інспектор відділу комунікацій ГУ ДФС Полтавщини
Із незаконного обігу вилучено майже 4 тис. тонн паливно-мастильних матеріалів та компонентів, орієнтовна вартість яких становить понад 66 млн. грн., обладнання, за допомогою якого здійснювався технічний процес змішування, фінансово-господарська документація, документи митного оформлення вантажів, печатки, штампи, комп’ютерна техніка та носії інформації/

Бізнес розгорнули на території однієї з нафтобаз Полтавської області. Тут розвантажували та завантажували залізничні і автомобільні цистерни з хімічними компонентами. За допомогою обладнання нафтобази проводилося їх змішування із заводським бензином і дизельним пальним. Отримана суміш під виглядом імпортованого палива доставлялася на АЗС, де і реалізовувалася кінцевим споживачам без сплати акцизного податку. Наразі відкрите кримінальне провадження за двома статтями – незаконний обіг підакцизних товарів та умисне ухилення від сплати податків.

Стрічка новин