170 тисяч гривень – ціна зайняття гральним бізнесом

170 тисяч гривень – ціна зайняття гральним бізнесом. Цього року на Полтавщині судді винесли 2 вироки з накладенням штрафу у такому розмірі. Яка ще робота проведена у цьому напрямку та чого чекати від правоохоронців до кінця року – дивіться у наступному сюжеті.

Цього року поліції Полтавщини вдалося припинити діяльність 16 гральних закладів. Загалом, правоохоронці області розпочали 35 кримінальних проваджень за фактами незаконного зайняття гральним бізнесом.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУНП в Полтавській області
За вказаними кримінальними провадженнями були взяті санкціоновані обшуки у суду та проведені заходи, було вилучено понад 80 одиниць гральної техніки, у 5 районах Полтавської області було задокументовано діяльність гральних залів, які надавали незаконні послуги щодо грального бізнесу та задокументована злочинна діяльність 7 осіб/

За двома провадженнями суд вже виніс вироки у вигляді накладення штрафів по 170 тисяч гривень. З метою продовження протидії незаконному гральному бізнесу з 30 листопада по 10 грудня правоохоронці проводять цілеспрямоване відпрацювання території області. І за 2 дні вже є перші результати. У трьох підпільних гральних закладах Октябрського, Київського та Ленінського районів Полтави поліцейські виявили працюючі комп’ютери. На їх моніторах були зображення, схожі на ігрові програми. Всього у ході огляду приміщень та подальшої перевірки виявили та вилучили більше 60-ти одиниць грального обладнання та комп’ютерної техніки. Правоохоронці просять небайдужих громадян повідомляти про заклади, які надають послуги в сфері грального бізнесу, або ж підпільні казино та клуби, до найближчих відділів поліції чи за номером «102». Конфіденційність гарантовано.

Стрічка новин