Залученню іноземних інвестицій в Україну сприяє уряд Німеччини

Упродовж 2-х днів полтавських держслужбовців, які контактують з потенційними інвесторами, навчатимуть залучати кошти та презентувати Полтавщину таким чином, щоб фінансові донори захотіли вкласти свої гроші. Залученню іноземних інвестицій в Україну вже сприяє уряд Німеччини. В рамках німецько-української співпраці нині реалізують низку проектів, зокрема, у сферах енергетики та охорони здоров'я.

«Прямі іноземні інвестиції та сприяння їх залученню», а також «Маркетинг регіону і обслуговування інвесторів» – такі навчальні тренінги нині проводять для полтавських держслужбовців. Все це відбувається за участю іноземних експертів і підтримки проекту GIZ. Мова йде про співпрацю з урядом Німеччини.

/Роберт Хейзак, старший консультант Світового Банку, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Кожного року є 5 тисяч інвестиційних проектів, країни шукають, куди можна вкласти кошти. Головне, щоб інвестори, які знаходяться у процесі пошуку, думали про Полтавщину/

Тренінги проводять, щоб створити сприятливе інвестиційне середовище. Це, зокрема, пов'язано із прагненням України стати членом Європейського Союзу. Для цього розробили стратегію сталого розвитку – документ, який визначає пріоритети на період до 2020 року. Стратегія включає в себе 62 реформи, серед першочергових – реформа системи національної безпеки, оборони, правоохоронної системи, оновлення влади, а також антикорупційна та судова реформи.

/Юрій Вдовенко, консультант GIZ з реформи місцевого самоврядування в Україні
Уже визначені чіткі критерії, як розподіляти бюджетні кошти. Тепер питання – більше до органів влади на місцях: пропонуйте проекти, які стосуються регіонального розвитку. А тепер найцікавіше: плани на 3-7 років, а фінансування лише на рік/

В рамках німецько-української співпраці в Україні реалізують проекти у сферах енергетики, децентралізації, охорони здоров'я, громадянського суспільства та державного управління.

Стрічка новин