Сьогодні відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів податкової служби

Сьогодні відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів податкової служби. У зв'язку з цим нинішнє керівництво Фіскальної служби Полтавщини зібрало старших колег, аби провести розширене засідання Ради Полтавського осередку «Асоціації ветеранів ДПС України».

Протягом року для ветеранів-податківців молодші колеги провели ряд заходів. Серед них – вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій в Афганістані, урочистості до Дня незалежності та Дня визволення Полтави, організували ряд культурно-мистецьких заходів, серед яких – виставка творчих робіт ветеранів податкової служби.

/Ніна Лісова, керівник ветеранського осередку ДПІ у м.Полтаві
Це треба було подивитися в очі людей, яких ми провідували. Ми вручали їм ще матеріальну допомогу, але люди раді не стільки грошам, як тій увазі, на яку вони заслуговують/

Проблемами пенсіонерів опікується спеціальний орган – «Асоціація ветеранів ДПС України».

/Іван Горонескуль, керівник податкової міліції м.Полтави у 1997-2001 рр.
Дуже приємно, що в 2012 році була прийнята «Асоціація пенсіонерів податкової служби», і приємно те, що ця «Асоціація» на сьогодні розширюється/

У Полтавському обласному осередку «Асоціації ветеранів ДПС України» перебуває 520 ветеранів та пенсіонерів-податківців. Впродовж року тридцятьом шістьом з них було надано матеріальну допомогу на суму майже 17 тисяч гривень.

Стрічка новин