У Полтаві стартували вибори

Полтавці голосують. О восьмій ранку рівно за графіком, без затримок у Полтаві виборці почали формувати нові органи місцевої влади. Завбачливо на дільниці ще до відкриття прийшли наші журналісти, аби найповніше показати Вам, як розпочався цей процес. Хто першим встиг віддати свій голос, а кому довелося складно на нинішніх виборах - дивіться у матеріалах від нашої творчої команди.

Вячеслав Петрович традиційно перший. Вже котрий раз пенсіонер приходить на виборчу дільницю зранку, аби проголосувати. Минулого року – за народних депутатів, цього – за місцевих. Взявши бюлетні, йде до кабінки. Там відповідальний момент, і можна кидати заповнені бюлетні до урни.

/ Вячеслав Зоря, виборець
По натурі я оптиміст, але, коли подивився списки, то, безумовно, значна частина йде заради особистої вигоди, тому великого покращення найближчим часом не очікується. Я думаю, що в наших земляків не вистачає свідомості, політичної зрілості і прогнозування./

Вячеслав Петрович голосував на виборчій дільниці за номером 531219. Вона розташована в Малій академії Мистецтв імені Раїси Кириченко. Тут має проголосувати 2099 виборців.

/Тамара Безгінова, голова виборчої дільниці №531219
Серед них 35 людей, які не можуть самостійно пересуватися і до яких підуть члени виборчої комісії, щоб вони проголосували на дому./

Ось ці скриньки, з якими йтимуть до людей, які не можуть самостійно дістатися до дільниці. Всі вони опломбовані. Опломбовані і великі урни. Їх тут 5 штук. Під час підготовки до голосування, розповідає голова дільниці, виникали деякі проблеми.

/Тамара Безгінова, голова виборчої дільниці №531219
Проблема у нас була: вчора затримані бюлетені були. Напевно, всі знають, що творилося у міській раді, і як було там неорганізовано. А в районній раді, де ми отримували три інші бюлетені, все було добре./

Виборець отримує 4 бюлетні: кандидати до обласної, до міської, до районної ради та список кандидатів на посаду міського голови. Щодо останнього вибору, то тут у людей вимоги конкреті.

/Віра Зубарєва, виборець
- Голова саме, щоб служив Полтаві так, як служив Кукоба
- Були гідні кандидати в цьому списку?
- Я думаю, що так
- Ви проголосували?
- Обов'язково/

Стрічка новин