До Полтавської державної аграрної академії завітали представники Голівуду

До Полтавської державної аграрної академії завітали представники Голівуду. Щоправда, не з Америки, а тутешні зірки. Вечір першокурсника пройшов у вигляді церемонії вручення Оскару. Який факультет став кращим та отримав дорогоцінну статуетку, дивіться у наступному сюжеті.

Цього року лави Аграрної академії поповнило близько 700 першокурсників. Для них – традиційний вечір. Сьогодні абітурієнти офіційно стануть членами родини ПДАА. Для самих першокурсників, розповідають, навчатися хоч і складно, але це приносить задоволення.

/Ліана Кукла, першокурсниця ПДАА
Навчання дуже цікаве. Багато всього відбувається. Важко, звичайно, але будемо старатися, будемо «рвати», якщо так можна сказати/

/Володимир Андрієвський, першокурсник ПДАА
Я можу піти до будь-якого гуртка: гітара, музика, танці, ведучий. Це дуже круто/

Цього разу першокурсники з усіх факультетів змагалися за своєрідний Оскар. Червона доріжка, папараці, спалахи камер – все, як в Голівуді. Захід вдалося організувати за підтримки «Блоку Петра Порошенка». Принципи діяльності політичної сили, розповідає ректор Аграрної Академії Валентина Аранчій, співпадають з ідейними засадами навчального закладу.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
Підтримуємо якість освіти. Ми – за стабільність і спокій молодь. Ми – за злагодженість в країні. Ми – за солідарність між всіма гілками влади, між молодими і похилого віку, ми – за все найкраще, що є/

Таким найкращим для першокурсників, які проживають в гуртожитках, є бойлери, оскільки тепер студенти забезпечені гарячою водою. Цьому посприяв кандидат на посаду міського голови Андрій Матковський.

/Олександр Глазов, голова студентської ради ПДАА
До вечора першокурсника підготуватися нам допомогли кандидат на посаду міського голови Матковський Андрій Всеволодович. Сьогодні ми встановили бойлери в гуртожитках, які допоможуть студентам, тим паче, першокурсникам, які тільки починають жити в гуртожитках, щоб їм було жити комфортно, зручно і гарно/

Ніхто з першокурсників Аграрної Академії не залишився без Оскару. Представники всіх факультетів отримали почесну нагороду.

Стрічка новин