В аграрній академії обговорювали поєднання механічного і живого

В аграрній академії обговорювали поєднання механічного і живого. В аграрній академії триває конференція, на якій розглядають біотехніку та біосистеми. Вона присвячена двом важливим для вузу подіям.

Цього навчального року аграрна академія святкує 95-й день народження та 50 років, як створили її інженерно-технологічний факультет. Міжнародну наукову конференцію присвятили цим подіям. У ній узяли участь представники різних наукових шкіл із різних регіонів країни та інших держав.

/Олексій Горик, професор, координатор конференцїї
Ці наукові школи об'єднані однією такою важливою тематикою – динаміка і міцність енергетичних та сільськогосподарських машин та біосистеми. Ось якраз головна відзнака цієї конференції в тому, що ми розглядаємо такі важливі питання, як біотехніка та біотехнічні системи/

Провідна мета конференції – розглянути системи для створення нормальних умов для функціонування живих організмів. Професори, технологи, інженери приготували доповіді, конференція була відкритою також для студентів та магістрантів. Полтавські спеціалісти можуть похизуватися технічними розробками композитних систем та зміцнюючими деталями до сільськогосподарської техніки, що збільшують її термін реалізації.
Що ж до інженерно-технологічного факультету, він увійшов до інституту агротехнологій та механізації, на ньому відкрили магістратуру.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
Основний результат, якого досяг наш факультет, – це те, що практично 90 відсотків – це якісний склад викладачів, тобто всі кандидати, доценти, доктори, професори. Всі випускаючі кафедри очолюють професори/

Конференція дводенна, серед очікуваних від неї результатів – підняти на належний рівень напрямок біотехніки та біосистем як такий, що поєднує механічне та живе.

Стрічка новин