Укртрансінспекція зробила попередження перевізникам

Укртрансінспекція зробила попередження перевізникам. Воно стосується переходу та підготовки до зимового періоду експлуатації транспортного засобу. Необхідні процедури з автобусами, радять фахівці, слід зробити вже зараз, доки тримається стабільна погода.

Перевізники Полтавщини на робочій нараді з керівництвом Управління Укртрансінспекції познайомилися з новим керівником управління інфраструктури облдержадміністрації. Транспортникам Олександр Бєліков розповів про Програму ремонту доріг області на три роки. На її реалізацію мають витратити 210-250 мільйонів гривень на умовах співфінансування з райдержадміністраціями та сільськими радами.

/Олександр Бєліков, начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Згідно протяжності доріг району, буде виділятися певна сума грошей. Тому об'єкти, які будуть туди включатися, обговорюються на рівні районних адміністрацій, сільських рад та ініціативних громадян. Тому порядок та обсяги виконання буде погоджуватися з самими жителями району/

Крім стану доріг, Укртрансінспекція нагадала водіям про доцільність підготовки автобусів до зимового періоду. В холодну пору, говорить Володимир Кужіль, на проїзній частині виникають особливі умови руху. Відтак насамперед необхідно змінити літню гуму на зимову. Але й цього буде замало.

/Володимир Кужіль, начальник Управління Укртрансінспекції у Полтавській області
Тиск має щодня перевірятися, в склоомивачах має бути рідина, яка не замерзає, працювати мають обігрівачі скла, аби безпека перевезень була на належному рівні/

В іншому випадку, зазначають фахівці, може статися ДТП. Загалом за 9 місяців з вини водіїв ліцензійного транспорту відбулося 30 аварій, в яких 20 людей травмувалося. За участі ж таких керманичів сталося 29 ДТП, де 11 осіб було травмовано.

Стрічка новин