Золоті та срібні вироби із храму Іоана Воїна стали здобиччю невідомих осіб

Золоті та срібні вироби із храму Іоана Воїна стали здобиччю невідомих осіб. Вночі грабіжники проникли усередину релігійної споруди, аби поживитися церковними коштовностями. Священики переконують: за таке святотатство їм загрожує Божа кара, а правоохоронці шукають для крадіїв юридичного покарання.

У Полтаві обікрали храм. Новина про це сколихнула місто. Із церкви, що знаходиться у мікрорайоні «Браїлки», злодії викрали золоті та срібні вироби. Їх віруючі залишали на іконах в подяку Святим за допомогу. Грабіжники також не забули забрати гроші, які прихожани жертвували на храм.

/Олександр Дроздов, клірик храму Іоана Воїна
Люди, які скоїли це святотатство, не мають ніяких моральних принципів, а, як говорять в народі, «У них немає нічого святого». Є такий вислів: «Кому церква не мати, тому Бог не батько». Дуже багато є прикладів, коли Господь карає за такі святотатства людей, які це скоїли/

У той час, як священики моляться за спасіння цих грішних душ, правоохоронці займаються розслідуванням злочину.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міста Полтави
Працівниками міліції дана подія кваліфікується за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України як крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, що завдала значної шкоди потерпілому. За даною статтею розпочате кримінальне провадження/

У рамках розслідування кримінального провадження проводиться цілий комплекс слідчо-оперативних заходів, які спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння даного злочину.

Стрічка новин