Столичні експерти навчали полтавських студентів альтернативним фінансовим інструментам

Столичні експерти навчали полтавських студентів альтернативним фінансовим інструментам. У Полтавській державній аграрній академії відбувся семінар від Київської школи економіки. Чому тему фінансових деривативів останні вирішили порушувати саме в студентській аудиторії, розкажуть наші кореспонденти.

У цій залі зібралися студенти різних курсів та факультетів Полтавської державної аграрної академії. Вони стали слухачами семінару, присвяченого фінансовим деривативам. З останніми тенденціями у цій галузі їх знайомлять експерти та викладачі Київської школи економіки. Невипадково, кажуть останні, читають лекцію саме у студентській аудиторії.

/Олеся Верченко, академічний директор і викладач Київської школи економіки
Нашому бізнесу потрібно отримувати якісь нові шляхи для управління ризиками, і якраз молоді люди – це ті люди, які прийдуть, будуть створювати нові підприємства, орієнтовані на західні стандарти. І мені здається, що потрібно починати знизу, тому що люди, які працюють роками, десятиліттями за допомогою певних схем, їм дуже важко перейти на щось нове, навіть якщо вони розуміють, що від цього буде щось корисне/

У Європі альтернативні фінансові інструменти розвинені набагато більше, ніж в Україні. Проте й у нас є великі запити щодо них, зокрема, з боку сільськогосподарських виробників та переробників. Цю зустріч із студентами аграрної академії спочатку планували влаштувати на базі Фінансового клубу, що діє при навчально-науковій Лабораторії фінансових досліджень. Проте потім вирішили розширити цей семінар на весь Інститут економіки і бізнесу.

/Лариса Некрасенко, доцент кафедри фінансів і кредиту ПДАА
Ринок цінних паперів розвивається. Україна йде в Європу, і студенти повинні знати альтернативні фінансові інструменти, такі як ф'ючерні контракти, про які сьогодні буде йти мова, і вони повинні бути освіченими. Бо це елементи якості освіти, студенти, які знають про альтернативні інструменти, вони є більш конкурентноздатними на ринку працевлаштування/

Свої семінари експерти Київської школи економіки читають англійською мовою. У Полтаві для них – пілотний проект. У планах організаторів – влаштувати серію подібних лекцій для майбутніх фінансистів та економістів в різних містах України.

Стрічка новин