Нагороди приїхали самі

Нагороди приїхали самі. Полтавців, які стали лауреатами мовного національного конкурсу, але не змогли поїхати на нагородження в Одесу, відзначили в нашому місті. Організатори кажуть: приїхали, бо конкурсантів із Полтави багато, і вони – серед перших. Олена Ляшенко – далі. 

Конкурс «Українська мова – мова єднання» має статус загальнонаціонального. У ньому беруть участь науковці, журналісти, філологи, працівники культури, літератори. Проводиться вшістнадцяте. І вже чотири роки, кажуть організатори, як полтавці – найактивніші учасники конкурсу.

/Юрій Роботін, голова оргкомітету загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання»
Життя, як поле плодородне, якщо не сієш – не зійде. Сходи є, і вони знаходяться в цьому залі, і без різниці, якого ти віку/

Валерій Волосков – один із лауреатів цього конкурсу. Іхтіолог за освітою, він має досягнення у краєзнавстві та туризмі, розробляв маршрути по Полтаві та області. До 70-го Дня народження він видав книгу – «Про себе рідного, і тільки», її і подавав на конкурс.

/Валерій Волосков, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання»
Когось подивиться, і себе показать. Це вже моя друга робота на конкурсі. Про багатьох людей полтавців, з якими я стикався/

Організатори кажуть: щоконкурсу виявляють багато творчих людей та сильних книг, проте маловідомих, бо видані малим тиражем. Видання усіх номінантів передані до наукової бібліотеки імені Максима Горського, що в Одесі. Усього на конкурс подало заявки 200 чоловік із України та зарубіжжя. Серед лауреатів – більше третини полтавців. Основне нагородження було на День незалежності в Одесі. Тих, хто не потрапив на нього, відзначили на цьому виїзному засіданні.

Стрічка новин