До виборів залишається трохи більше тижня, але не всі знайшли себе у списках

До виборів залишається трохи більше тижня, але не всі знайшли себе у списках. Зробити це можна декількома способами. Особисто завітавши до відділу реєстру виборців або ж перевірити інформацію онлайн за допомогою спеціального сервісу. Як це зробити, дивіться у нашому сюжеті.

Цього тижня завершилося формування попередніх списків виборців. Їх разом із запрошеннями передали до виборчих дільниць. Нині люди мають можливість з ними ознайомитися. Тобто кожен може прийти і перевірити наявність свого прізвища у списках.

/Юрій Вовченко, завідуючий відділом ведення державного реєстру виборців Октябрської районної у м.Полтава ради
У разі виявлення помилок чи невідповідностей я рекомендую звертатися до відділів ведення реєстру виборців. Час на уточнення і зміни до 19-го числа включно/

При собі необхідно мати паспорт та його копії, аби написати відповідну заяву, говорить Юрій Вовченко. Або ж можна спробувати знайти себе за допомогою онлайн-сервісу.

/Юрій Вовченко, завідуючий відділом ведення державного реєстру виборців Октябрської районної у м.Полтава ради
Через сайт ЦВК необхіно зайти на сайт розпорядника реєстру виборців. Там є відповідна піктограма. І зараз спростився процес реєстрації. Не потрібно вводити e-mail свій, є кнопка ID, тобто у всіх є картки банку. Через кнопку вибираєте свій банк, вам приходить смска, що це ви, і надсилаєте запит/

Далі – за алгоритмом. Заповнюєте необхідні поля, відправляєте запит, і на електронну пошту протягом доби має прийти відповідь на запит. Загалом, зазначає Юрій Вовченко, до списку виборців включаються люди за місцем своєї реєстрації. Тобто, лише офіційно приписані. Незареєстровані переселенці, а також ті, хто знаходиться у відрядженні чи на лікуванні в іншому населеному пункті, цього року проголосувати не зможуть.

Стрічка новин