На «Водоканалі» серйозно взялися за виявлення комерційних втрат води

За словами фахівців «Полтававодоканалу», найвідповідальніші платники – пенсіонери, а от споживачі з певним рівнем достатку, як не дивно, часто самовільно підключаються до водопровідної мережі, не бажаючи платити. Нині на підприємстві серйозно взялися за виявлення комерційних втрат води: комунальники відрізають від мережі тих, хто хоче отримувати воду «задарма».  

«Полтававодоканал» ліквідує несанкціоновані підключення до мереж водопостачання та водовідведення у приватному секторі. Ця бригада приїхала на вулицю Тургенєва, щоб відрізати від мережі споживача, який підключився самовільно.

/Анатолій Бондаренко, інженер абонентського відділу КП «Полтававодоканал»
Це непоодинокий випадок, так що хай на майбутнє задумаються ті, хто підключився самовільно, буде те ж саме і з цими абонентами/

Такі споживачі завдають збитків підприємству, яке є комунальною власністю, а отже – власністю громади. Економічне становище «Полтававодоканалу» нині і без того складне, населення заборгувало йому понад 31,5 млн.грн. Полтавці, які отримують воду «задарма», – це додатковий тягар. Фахівці «Водоканалу» радять їм прийти з повинною. У цьому випадку, запевняють, без води не залишать. А от абонентів, які не захочуть йти на контакт, відрізатимуть від мережі.

/Анатолій Бондаренко, інженер абонентського відділу КП «Полтававодоканал»
Щоб зареєструватись йому абонентом, «Водоканалу» потрібно виготовити проектну документацію, встановити прилади обліку води та сплатити до нарахування за самовільну врізку/

До фахівців «Водоканалу» господар цього будинку так і не вийшов, про свій візит комунальники сповістили, залишивши акт про відключення. Тепер, щоб відновити водопостачання, цьому незареєстрованому абоненту доведеться оформити купу документів та сплатити нараховану суму.

Стрічка новин