Леонід Колєсніков представив в обласній бібліотеці свою виставку картин

Художник та мандрівник Леонід Колєсніков представив в обласній бібліотеці свою виставку картин. Цього року митець побував на Більському городищі, купою вражень та новими роботами готовий ділитися з прихильниками своєї творчості. Чим запам'яталася художнику ця подорож – у наступному сюжеті.

Художник, який не втомлюється пізнавати світ та завжди шукає новизну вражень. Це про полтавця Леоніда Колєснікова. Митець обожнює подорожувати. Щоразу зі своїх поїздок привозить з десяток нових пейзажів. Чергова зустріч в обласній бібліотеці – чергова порція вражень. Цього літа Леонід Олегович побував у Більську.

/Леонід Колєсніков, автор виставки
Більське городище, 5 століття до н.е., скіфське городище – там давно ведуться розкопки, і частина артефактів, матеріалів зібрали разом та помістили в Котельві, у музеї, і ось що мене вразило: коли я побачив там скляний флакон з парфумами з Карфагену! 5 століття до н.е.! Я був вражений. У 5 столітті до н.е. комусь у Більську потрібні були парфуми з Карфагену/

З валів Більського городища Леонід Колєсніков написав не один пейзаж. Ці роботи стали частиною нової виставки художника. Експозицію також складають картини з краєвидами горного Алтаю, пейзажи, створені в одній із поїздок до Німеччини та, звичайно, етюди і замальовки полтавської природи. Кожен із цих куточків світу особливий, говорить митець, кожен має бути відображений на полотні.

/Леонід Колєсніков, автор виставки
Частіше за все у природі буває так, що є якийсь стан – це коротка миттєвість, коли вдарив луч світла, або коли сонце піднімається, і далі починають мерехтіти, або коли сонце сідає – і далі стають насичено синіми. Зазвичай, ця коротка мить буває дуже красивою і хочеться її зупинити/

Цього літа, каже Леонід Колєсніков, він нікуди за межі Полтавщини не виїздив. Утім має грандіозний замисел на кінець року. Про його результат художник обіцяв неодмінно розказати на своїх нових картинах.

Стрічка новин