Напередодні свята Покрови у Полтаві побільшало козаків

Напередодні свята Покрови у Полтаві побільшало козаків. Захід із посвятою у козацтво провели в обласній бібліотеці імені Котляревського. Там розповіли дітям про цих воїнів, зібрали малюнки та листи для бійців АТО та влаштували зустріч з одним із них. 

У соціокультурному відділі обласної бібліотеки до Дня Покрови – усе тематично: і підбірка книжок, і листи, які школярі принесли, щоб передати захисникам України, і захід.

/Юлія Шолудько, бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки ім.І.П.Котляревського
Літературно-музичний вечір «Служити Україні вірою і правдою». На нашому заході присутній Полтавський багатопрофільний ліцей, в нас представники з гімназії номер 17 і ліцею №1/

На розмову до учнів запросили сучасного козака – воїна-атовця, який з перших вуст розповів про Іловайську трагедію та конфлікт під Широкіним. Ліцеїсти також підготували святкову програму із посвятою в козацтво.

/Світлана Петер, вихователь гуртожитку Полтавського багатопрофільного ліцею
Ми сьогодні підготували з дітьми конкурсну програму, яка складає з себе невеличкі конкурси, змагання, а наприкінці цього виступу, і найголовніше – це стане клятва козаків та козачок, які справді продовжуватимуть славні традиції/

Стрічка новин