Міліціонери отримали чергову партію посвідчень учасника бойових дій та АТО

Напередодні Дня захисника України чергову партію посвідчень учасника бойових дій та АТО, а також відзнаки за особливі заслуги перед Батьківщиною отримали міліціонери. Також у переддень свята відкрилася виставка світлин міліціонера-фотографа, який навіть в окопах уміє бачити прекрасне. 

Цілий зал чоловіків у формі і діти – на урочистій колегії в міліцейському обласному управлінні цього разу знайшлося місце школярам. Учні першого ліцею прийшли привітати правоохоронців із Днем захисника України.

Міліція в боргу не залишилася – вручила діткам подяку за підтримку. Перед офіційним чоловічим святом правоохоронці отримали чергову партію свідоцтв учасника бойових дій, нагрудних знаків та подяк. Віталій Запека – боєць батальйону «Полтава» і фотохудожник, який до того ж пише. Це його фото серед інших на виставці, яку відкрили до Дня захисника України. Маріуполь, Широкіне. Бліндажі. Воєнні будні і очі його побратимів. Про автора цих робіт кажуть: він знайде прекрасне і серед пекла.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Неймовірна спека, помитися ніде, що привезуть там – води, поїсти. Степ, величезна кількість зміїв, і вони сидять під цими обстрілами. Він завжди знаходив моменти, щоб зняти цікаве/

Його роботи офіційно попросили подарувати міліцейському управлінню, щоб зробити тут виставку.

/ІНТЕРШУМ
Тому що наступні покоління хай все-таки бачать, що відбувалося, і як старше, ваше покоління, не побоялося і прийняло на себе такі важкі хвилини.../

Стрічка новин