Цієї суботи у торгово-розважальному центрі «Конкорд» зібралися чи не всі полтавські модниці

Цієї суботи у торгово-розважальному центрі «Конкорд» зібралися чи не всі полтавські модниці. Український дизайнер Андре Тан привіз до Полтави високу моду. «Конкорд» – єдине місце, де відкрився магазин бренду «Andre Tan by Andre Tan». Упродовж дня тут проходили модні покази, фотосесії, майстер-класи та розіграші призів від спонсорів. Подробиці – у сюжеті Марини Мольки.

Цими вихідними висока мода стала ближчою до пересічних полтавців. У торгово-розважальному центрі «Конкорд» зустрічали дизайнера Андре Тана та засновника вітчизняної мережі магазинів взуття «Luciano Carvari» Дмитра Подопригору. З цього приводу тут зібралися фотографи, редактори журналів, б'юті-блогери і, звичайно ж, модниці, які мали можливість отримати фешн пораду від іменитих гостей.

/Андре Тан, дизайнер
Для того, щоб називати себе «леді», у вашому гардеробі повинно бути щонайменше 6 суконь. Одна трикотажна, одна маленька чорна, 2 сукні на кожен день, одна коктейльна і одна вечірня. Запам'ятали?/

Цього дня у ТРЦ «Конкорд» відбулося офіційне відкриття магазину «Andre Tan by Andre Tan». Окрім показу нової колекції, український дизайнер провів майстер-класи для полтавок, консультував, як підібрати одяг, щоб приховати недоліки фігури і підкреслити природну красу.

/Андрій Соколов, власник ТРЦ «Конкорд»
Незабаром буде відкриття його чоловічої колекції, це цікаво для нас, бо особисто я не бачив такого недорогого, простого, і в той же час – креативного для чоловіків, як пропонує Андре Тан/

Вишукані образи, створені Андре Таном, довершувало взуття «Luciano Carvari». Власник мережі магазинів цього взуттєвого бренду Дмитро Подопригора розповів полтавцям про непростий шлях до успіху у світі моди.

/Дмитро Подопригора, власник компанії «Gianni Group»
Італійці кажуть (цитує італійською), що у перекладі означає: мода не є моєю роботою, це просто моя пристрасть/

Цього дня у ТРЦ «Конкорд» багато полтавців, які стали учасниками численних розіграшів і отримали призи від спонсорів. Найбільше вражень, звичайно ж, отримали від живого спілкування із фахівцями у світі моди.

Стрічка новин