Податкова інспекція провела перший етап традиційного конкурсу дитячої творчості

Податкова інспекція провела перший етап традиційного конкурсу дитячої творчості. У ньому учасники мають передати своє розуміння податків через малюнок, літературний твір або комп'ютерну графіку. Учасників цього року поменшало, зате не було плагіату.

Конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини» – Всеукраїнський, його проводить Державна податкова інспекція уже 14 років. У такий спосіб, кажуть її працівники, хочуть з одного боку побачити, чи розуміють діти, що таке податки, з іншого – сформувати в них правильне уявлення про саму систему.

/Олег Бакум, заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Полтава
Основну суть – необхідність сплачувати податки – діти розуміють, і, можливо, завдяки цьому конкурсу вони таке поняття для себе відкрили більш широко. Як ви бачите, роботи досить цікаві/

У першому етапі конкурсу брали участь 104 дитини, 83 з них вирішили своє бачення податків передати у вигляді малюнку, 18 – через мистецтво слова, інші – через порівняно новий вид творчості на цьому конкурсі – комп'ютерну графіку. Якщо порівняти із минулими роками, учасників небагато, кажуть журі, зате роботи кращі.

/Лідія Орел, директор Полтавської дитячої художньої школи
Менше плагіату: якщо в попередні роки було море робіт, маса, але значна частина з них була змальована, то цього року саме авторські роботи/

Брати участь у конкурсі від податкової дозволено дітям від 9 до 15 років. Вони кажуть: розмірковувати на тему податків у такому віці нелегко.

/Анастасія Токар, брала участь у конкурсі
Це моя перша творча робота на таку тему, було дуже важко, але я зібралася з думками і, гадаю, що в мене вийшла гарна робота/

Настя написала віршовий твір про податки і посіла 3 місце. Її та інших учасників нагородили у приміщенні центру естетичного виховання. Крім призових місць відзначили також переможців у додаткових номінаціях.

Стрічка новин