Срібні з 18 тисяч бібліотек всієї України

Срібні з 18 тисяч бібліотек всієї України. Так оцінили полтавську бібліотеку-філіал №4. Отримати лідируючі позиції її працівникам вдалося завдяки зустрічам із сучасними письменниками. Лише у цій книгозбірні побували Іван МалкОвич, Ірен Роздобудько, Кузько Кузякін, Василь Шкляр... Цього тижня до Полтави приїхав Сергій Бут – львівський письменник з книгою-новинкою «Листи з того світу». Як полтавцям вдається заманити до себе найвідоміших українських письменників – дивіться далі.

Сергій Бут, львівський фотограф, який нині по всій Україні представляє свій перший роман «Листи з того світу», приїхав до Полтави.

/Сергій Бут, автор книги «Листи з того світу»
Це історія молодого студента Львівської політехніки, який знаходить на Личаківському окрополі листа, написаного півсторіччя тому невідомою жінкою. Ця жінка описує свій біль від викрадення своєї донечки/

Головний герой намагається віднайти істину, і відтоді у його житті починають відбуватись дивні та навіть містичні речі.
Автор розповідає: його роман – наполовину вигадка з правдивими елементами. Почути цю історію з подачі письменника приходять навіть ті, хто вже прочитав книгу. У Полтаві, і це здивувало Сергія Бута, на презентацію завітали не студенти, а й люди старшого віку.

/Сергій Бут, автор книги «Листи з того світу»
Як показує практика, статистика, що надійшла з видавництва, показує: люди не надто купують електронний варіант. Будь-який товар, який можна взяти у руки, уже створює враження читача. Електронне не важко і самому зробити будь-що/

У 2010 році робота під назвою «Псих з Аляски» стає дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». У 2014 році за роман «Листи з того світу» Сергій Бут отримує відзнаку на «Коронації слова» і видає книгу.
У бібліотеці-філіалі №4 Полтави саме такими зустрічами популяризують сучасну книгу. Практичні всі видання тут є. Та й похизуватись такою кількістю іменитих гостей поки що не можуть інші колеги. Нещодавно це відзначили на всеукраїнському рівні, високо оцінивши проект філіалу «Полтавські зустрічі: українська сучасна література».

/Галина Панюта, завідуюча бібліотекою-філіалом №4
Ми посіли друге місце. Те, що перше посіла Херсонська обласна наукова, а третє – Кіровоградська обласна наукова, то наша звичайна філія – це був великий сюрприз. З 18 тисяч – це мається на увазі Україна. А скільки взяли участь у конкурсі – не знаю/

Як вдається звичайним працівникам бібліотеки заманити до себе іменитих авторів – секрет простий. Усі сучасні письменники, говорить Галина Панюта, надзвичайно відкриті та контактні. Спілкуються з ними через соціальні мережі, і ті завжди відповідають та приїздять у гості.

Стрічка новин