Напередодні професійного свята до Полтави приїхали працівники юстиції з усієї області

Напередодні професійного свята до Полтави приїхали працівники юстиції з усієї області. Кожного дня понад 1000 фахівців цієї структури надають правову допомогу тим, хто її потребує. А щоденна праця передбачає винагороду. Саме тому уже традиційно до Дня юриста в управлінні відзначають найкращих.

19 років поспіль в Україні 8 жовтня відзначають День юриста. У свято вітають тих, хто присвятив своє життя закону та щоденно утверджує принцип верховенства права і захищає різні верстви населення. Над цим 22 роки працює у Шишаках і Алла Гордієнко.

/Алла Гордієнко, юрист
З перших класів завжди я мріяла. Мені дійсно хотілося бути юристом. Не жалкую і дня. Багато є складних питань, але стараємося вирішувати. Дотримуємося законодавства. Стараємося вчитися, цікавитися. Взагалі, скільки працюю, скільки й навчаюся/

Щодня тисяча таких, як Алла, забезпечують всіх мешканців Полтавщини належними юридичними послугами. Окрім цього, працівники юстиції цього року ще й поповнили державний бюджет на 34 мільйона гривень. Такі досягнення, на думку головної жінки в управлінні юстиції нашої області Ірини Пашко, заслуговують на відзнаку.

/Ірина Пашко, нач. Головного територіального управління юстиції в Полтавській обл.
Ми щоденно повноцінно працюємо з паперами, з людьми, з різними установами, організаціями. У цій постійній роботі ми відзначаємо, що людина у нас – на першому місці, тому юрист – це також людина, і вони також повинні бути винагороджені/

Найкращих працівників юстиції на святі нагородили грамотами та подяками.

Стрічка новин