В обласному перинатальному центрі сьогодні виписували особливих пацієнтів

Довгих 15-ть років 35-річна Олеся Колос із Великобагачанського району мріяла про дітей. Сьогодні породіллю з обласного перинатального центру виписували з урочистостями: Олеся народила трійню. З щасливими батьками та медиками спілкувалися наші кореспонденти.

За час існування обласного перинатального центру, а відкрився він у грудні 2012-го, тут народилося три трійні. Остання – 25-го серпня цього року. Дітки з'явилися на світ передчасно: на 31-му тижні вагітності шляхом кесаревого розтину, а виписали хлопчиків додому лише зараз.

/Вікторія Ващенко, заступник головного лікаря з акушерства та гінекології Полтавського обласного перинатального центру
І до 31-32-х тижнів – це хороші результати виношування таких вагітностей. Після того, як вони 6 тижнів у нас перебували, ми їх сьогодні вже виписали додому/

Батько трійні Анатолій Колос не багатослівний. Разом з дружиною вони живуть у Великобагачанському районі, виховують 2-х прийомних дітей, нині ж стали батьками одразу 5-х.

/Анатолій Колос, батько трійні
Злякатися – точно не злякався, це просто була радість, більше нічого не можу сказати/

35-річна Олеся зізнається: давно мріяла про Катю, натомість має В'ячеслава, Станіслава та Ярослава.

/Олеся Колос, мати трійні
Ярославчик у нас найспокійніший, терплячий, як захоче їсти, то канючить. Славік, якщо хоче їсти, криком бере, а Стасік – він щось посередині між ними/

Багатодітній мамі є кому допомагати, щоправда, новоспечена бабуся трійні занепокоєна житловими умовами дітей.

/Олена Дуніна, бабуся трійні
Дуже маленька ж хатка, 2-є дітей прийомних і 3-є цих. Сподіваюся, може таки допоможуть з житлом/

Подружжя Колосів дуже вдячні медикам перинатального центру, які виходжували їхніх немовлят. Лікарі розповідають: трійні у них – велика рідкість, а от двійні народжуються часто, до 80-90-та на рік. Породіль, які стають мамами у зрілому віці, говорять, нині багато, торік жінка народила дитину у 46-ть. Це була її перша вагітність.

Стрічка новин