Україну потрібно не реформувати, а трансформувати

Україну потрібно не реформувати, а трансформувати, і це – в руках молоді, вважає відомий економіст, громадський діяч Богдан Гаврилишин. У Полтаві він презентував свою програму «Молодь змінить Україну». Її мета – вивчення українцями міжнародного досвіду та відтворення його на вітчизняних теренах. 

Богдан Гаврилишин – людина-легенда. Відомий економіст, меценат більшість свого життя він прожив за кордоном – у Швейцарії та Канаді. На його рахунку – дві книги та близько 100 статей про проблеми менеджменту. Починаючи з 92-го року, пан Гаврилишин є радником Президентів та Прем'єр-міністрів України. Цього дня своїми знаннями та досвідом видатний економіст ділиться із полтавцями.

/Богдан Гаврилишин, український меценат, засновник благодійного фонду Богдана Гаврилишина
Україну потрібно не реформувати, а трансформувати, і зробить це молодь/

Із кінця 2012 року фонд Богдана Гаврилишина започаткував довгострокову програму «Молодь змінить Україну». Вона полягає в тому, що молоді і активні люди їдуть в одну із шести найбільш прогресивних європейських країн та вивчають закордонний досвід роботи місцевих інституцій.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Вони мають ознайомитися із правами людей, з екологічною, економічною, політичною ситуацією, яка в них, в їхніх країнах, тому що ці країни якраз і мають ту зразкову модель, яка має відповідати розвиненим країнам світу. Там немає такого великого розриву між багатими і бідними, і це дуже важливо. Там панує середній клас/

Серед найрозвиненіших куточків Старого Світу творці програми називають Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію, Польщу. При цьому учасники проекту, говорить Богдан Гаврилишин, обов'язково мають думати про впровадження іноземного досвіду в Україні.

/Богдан Гаврилишин, український меценат, засновник благодійного фонду Богдана Гаврилишина
Ми маємо всі природні ресурси, що країна потребує, навіть більше часом, а крім цього є чудова якість людського капіталу, себто є люди з доброю освітою, компетентні, які могли б легко почати економічне чудо/

У Полтаві вже близько 80 осіб виявили бажання долучитися до цієї програми. Заявки, кажуть організатори, ще прийматимуть до 31 жовтня. На всіх потенційних учасників цього проекту очікує співбесіда англійською мовою.

Стрічка новин