Знову кращі

Знову кращі. Полтавська команда виборола перші місця на Відкритій спартакіаді для людей із обмеженими можливостями. Вони обігнали команди 22 областей та спортсменів із Молдови. Їх урочисто привітали в облдержадміністрації.

У нього – купа нагород за різні досягнення. Олексій Пушкарь – чемпіон України із армреслінгу, ще він займається фігурною їздою, боче – рекреаційними видами спорту. Разом з іншими спортсменами із Полтавщини він отримує нагороди за перемогу у 10 Відкритій Всеукраїнській спартакіаді для спортсменів із обмеженими фізичними можливостями. Змагання пройшли півтори тижні тому на Одещині. Наша команда за сумою очок у 12 видах змагань стала кращою.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я вас щиро вітаю, і хочу внести свій певний внесок у привітання і слова вдячності. Вам – продовжувати в такому ж ритмі/

Олексій почав займатися рекреаційним спортом, відколи отримав травму хребта і опинився у візку. Каже, усе, чого досягають спортсмени, – то тільки їх заслуга. Життя людей із особливими потребами у Полтаві – не надто комфортне.

/Олексій Пушкарь, спортсмен Полтавської міської організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
Немає ні залів для тренування, немає нічого, щоб десь займатися. Ми самі по собі займаємося, і їздимо виграємо/

А Наталія – із Кременчука. Окрім як командні, вона має особисті досягнення в Спартакіаді – перше місце у фігурній їзді в індивідуальному заліку. Каже: тільки спорт і допомагає триматися.

/Наталія Герасименко, голова Кременчуцького міського товариства інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
Я можу спілкуватися з друзями, я можу їздити у інші міста, я не є закрита у чотирьох стінах і не змушена жити в своєму світі. Мій світ дуже великий, широкий/

Також тут нагородили піснярів із Семенівки – ансамбль «Надія», який нещодавно повернувся із пісенного фестивалю у Німеччині для людей із особливими потребами.

Стрічка новин