Майбутніх філологів Полтави познайомили із сучасною українською письменницею

Майбутніх філологів Полтави познайомили із сучасною українською письменницею. В обласній бібліотеці імені Котляревського для них влаштували презентацію книжок Лії Щиглової та розмову із нею по скайпу. 


/бліци
- Оксана Забужко, Ліна Костенко.
- Я зараз майже не читаю, тому що пішло навчання. А так Люко Дашвар більше із сучасних/

Ці дівчата – єдині і з опитаних, хто зізнався, що читає. Назвати бодай когось із сучасних українських письменників для першокурсників філологічного факультету виявилося завданням надскладним. Для них у обласній бібліотеці влаштували зустріч із молодою письменницею Лією Щигловою. Юлія Чепурко – її справжнє ім'я. Вона живе у Миколаєві, тому на запитання відповідала по скайпу.

/Мені здається, що пише набагато більше людей, ніж потім видається. Може, не вистачає упертості, або просто складаєш руки і думаєш: та ну, це нікому не потрібно. А може, пробиваютьсмя тільки ті, хто справжні/

Її література жіноча, містична, пригодницька. Із останнього – «Брачний контракт». Це сучасний гостросюжетний роман. У крамницях поки не продається, і в бібліотечні мережі поки відсутній. Її книжки купують через інтернет. Організатори кажуть: хотіли не просто познайомити молодь із сучасною письменницею, а й показати її досвід – як почати письменницьку кар'єру.

/Юлія Крамарєва, завідуюча соціокультурним відділом обласної бібліотеки ім. І. Котляревського
Чи цікава ця письменниця – вона одна із таких активних бібліотекарів молодих, по-друге, це та письменниця, яка, будучи звичайною простою людиною, змогла видати свої книжки, причому видати їх за гонорар/

Лія Щеглова вже видала 3 книжки. До того ж вона – модератор проекту «Бібліотекарі рекомендують», який полягає в написанні відгуків та рекомендацій на прочитані книжки.

Стрічка новин