Головний податківець Полтавщини катав голову обласної ради на старенькому УАЗику

На старенькому УАЗику голову обласної ради катав... головний податківець Полтавщини. Так чиновники протестували відремонтовану автівку, яку оновили спільними силами для потреб наших бійців. Крім машини, посприяли податківці і в ремонті підстанції та бензопили.

Ось цей УАЗик ще донедавна переживав не найкращі часи. Але завдяки свідомості податківців Полтавщини отримав друге життя. Працівники місцевої фіскальної служби зібрали кошти на ремонт автомобіля та на те, що покласти всередину.

/Борис Сидоров, в.о. начальника ГУ ДФС Полтавщини
Знайшли можливість відремонтувати його і дещо покласти туди: продукти харчування, також ми комп'ютер туди поклали, відремонтували бензопилу. Її дуже просили бійці/

УАЗ нестиме службу за декілька кілометрів від Донецького аеропорту. Випробувати оновлену автівку Борис Сидоров вирішив особисто. Пасажирське місце зайняв Петро Ворона.

Свої враження після поїздки голова обласної ради не приховує.

/Петро Ворона, голова Полтавської ОР
Враження були б набагато кращі, якби наш Уряд ті гроші, що виділені на армію, кинув на закупівлю нових автомобілів. Враженням були кращі, якби я вилазив зараз з нового автомобіля/

Оновити автомобіль вдалося завдяки авто-транспортному підприємству, яке обслуговує місцевих чиновників. Петро Ворона говорить: в умовах бойових дій АТП повинне забезпечувати транспортом не лише обласну раду та адміністрацію, а й, використовуючи ресурси, відновлювати техніку для потреб фронту.

/Петро Ворона, голова Полтавської ОР
Можна використати на «передку», і хлопці можуть перевозити вантажі, перевозити обладнання. Як вони говорять: «Переїхати в більш безпечне місце» – це дуже-дуже добре, бо якщо можна здійснювати такі маневри, то це запорука того, що хлопці можуть залишитися живими/

Цей УАЗик відремонтували за два тижні. Загалом фахівці АТП оновили 6 автомоблів. Для закупівлі запчастин використали близько 300 тисяч гривень.

Стрічка новин