У першу неділю вересня в Україні відзначили День підприємця

У першу неділю вересня в Україні відзначили День підприємця. Кращих представників бізнесу Полтавщини вітали в обласній державній адміністрації. Як зазначалося, саме підприємці створили у регіоні 200 тисяч робочих місць, вони забезпечують стабільні надходження до бюджету та допомагають українській армії. 

Більшість цих людей знають: невдача – це ще одна можливість розпочати все знову. Підприємці звикли долати труднощі і призвичаюватись до нових умов.

/Світлана Дєвочкіна, підприємець (м.Полтава)
Дуже складна епоха змін, люди ще не вийшли з реалій минулого часу і не можуть увійти в новий. Але час не примушує чекати, треба рухатись, змінюватись, потрібно робити/

/Сергій Колінченко, підприємець (м.Решетилівка)
Ну, фінансові складнощі всюди зараз є, але ми їх вирішуємо іншим методом. Ми зробили ставку не на місцевих покупців, а на тих людей, які виїхали закордон. Там більш-менш стабільніше/

З Днем підприємця, який в Україні відзначається в першу неділю вересня, представників бізнесу Полтавщини вітали в обласній державній адміністрації.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Гарно йдуть справи в Японії, тому що вони не пишуть звітів про роботу, а працюють. Ви теж такі люди, які не роблять гучних заяв, а працюють на благо України і територіальної громади/

Дякували підприємцям і за допомогу українській армії. Вже понад рік вони забезпечують бійців технікою, одягом та харчами.

/Володимир Марченко, перший заступник голови Полтавської обласної ради
Коли у наш дім прийшов ворог, то ви підставили свої плечі, ви допомагали, допомагаєте і будете допомагати/

На Полтавщині – понад 60 тисяч приватних підприємців, у регіоні вони створили 200 тисяч робочих місць, а це не лише можливість заробітку для полтавців, а й стабільні надходження до бюджету.

Марина Молька

Стрічка новин