23 вересня в Полтаві стартує відбір в нову поліцію

23 вересня в Полтаві стартує відбір в нову поліцію. Планується набрати дві сотні чоловік. У зв'язку з цим до обласного центру завітала робоча група Консультативної місії Європейського Союзу. Фахівці працюють над реформуванням сектору цивільної безпеки в Україні, відтак напередодні відбору вивчають роботу окремих підрозділів міліції.

Базові питання реформування органів внутрішніх справ Полтавщини обговорили начальники галузевих служб місцевої міліції та команда місії Європейського Союзу. Окремо зупинилися на планах поетапного формування регіональної структури поліції. Зокрема обговорили перспективи створення патрульної поліції, початок набору до лав якої у Полтаві розпочнеться 23 вересня, а в Кременчуці – вже 21.

/Олег Бех, начальник УМВС Полтавщини
Вказані представники будуть доволі часто в нас, і ми в такій обстановці будемо обговорювати питання, пов'язані з матеріальним забезпеченням, і з заробітною платою, і з функціонуванням тих чи інших структур УМВС/

Винятково сильна поліція, з професійним кадровим ядром та сучасним рівнем технічного оснащення, розповідають фахівці місії ОБСЄ, здатна забезпечити безпеку та захист прав громадян.

/Станіслав Безовські, фахівець з регіонального співробітництва Консультативної місії ЄС
В першу чергу наша місія така, що дає теоретичні поради. Потрібно, щоб були озвучені проблеми, поставлені першочергові пріоритети, а потім буде прийматися рішення, і ваше Міністерство звітуватиме перед європейськими органами/

Вичерпну інформацію про графік роботи колл-центрів, вимоги до кандидатів та перелік необхідних документів щодо вступу до патрульної поліції буде розміщено на офіційному сайті УМВС Полтавщини.

Стрічка новин