Близько 200 дітей пільгових категорій на початку нового навчального року отримали канцелярські набори

Близько 200 дітей пільгових категорій на початку нового навчального року отримали канцелярські набори. Традиційно у перших числах вересня у Полтаві відбувається благодійна акція «Школярик». На ній зазвичай підбивають підсумки літнього відпочинку малечі та дають веселий старт навчальному року.

Полтавець Михайло Шкаровський – щасливий батько. Він має дев'ятьох дітей.

/Михайло Шкаровський, батько дев'яти дітей
Двоє найменших – по 2 з половиною років. Вже майже три роки. А найстаршій 15, майже 16 років. Вони підтримують один одного, допомагають один одному. Тобто війн немає/

Дружньо родина Шкаровських провела і літо. Діти побували разом із батьками на морі, а потім відвідали християнський табір. Тепер з новими силами розпочинають новий навчальний рік.

/Михайло Шкаровський, батько дев'яти дітей
В основному в них школа – загальноосвітня та музична. Крім цього, ми віруючі, багато часу у нас у церкві – уроки, ігри, табори, різні свята/

Аби навчальний рік розпочався для дітей пільгових категорій весело, їх із батьками запросили на щорічний благодійний захід «Школярик».

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні ми запросили понад 200 дітей, яким ми вручимо канцелярські набори. Я думаю, всі прекрасно розуміємо, що розпочався новий навчальний рік, і дітям в першу чергу це потрібно. Всі вони навчаються. І сьогодні наше завдання, обов'язок – зробити так, щоб дійсно створити дітям умови для навчання/

На закупівлю всього необхідного для школи соціально незахищеним категоріям дітей цього року міська влада виділила майже 17 тисяч гривень. Збільшили фінансування, говорить мер Полтави Олександр Мамай, і на оздоровлення малечі влітку. На проведення оздоровчої кампанії видатки зросли майже у 2,5 рази у порівнянні з попереднім роком. Не обійшлося цього літа і без відвідання дітей пільгових категорій таборів відпочинку.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ми виділили понад 3 млн гривень влітку, і наші діти безкоштовно, більше 1000 дітей відпочили в таборах відпочинку/

За рахунок міського бюджету також вдалося оздоровити 85 дітей, які виховуються в сім'ях учасників бойових дій, 42 дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб із території проведення АТО.

Стрічка новин