На Полтавщині на понад 2 тисячі аграріїв стане більше

У Полтавській державній аграрній академії першокурсників сьогодні посвячували у студенти. За рахунок новоприбулих родина вишу поповнилася на понад 2 тисячі майбутніх аграріїв.

809 бакалаврів, 525 спеціалістів і магістрів, 74 аспіранти, а якщо враховувати науково-виробничий комплекс з усіма підрозділами, то аж 335 молодших бакалаврів, а ще - понад 260 заочників і група студентів, які навчатимуться у "Вищій академії бізнесу" - саме так виглядає нове поповнення Полтавської державної аграрної академії.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
Близько 2-х тисяч студентів ми набрали цього року на всі освітньо-кваліфікаційні рівні. А загалом, наша академія налічує 6 тисяч студентів, а вкомплексі - 10 тисяч студентів./

З початком нового навчального року першокурсників привітали колишні студенти академії та голова обласної ради Петро Ворона.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Від 20 до 30% працівників, депутатів місцевого самоврядування, є якраз, аграріями. Це ті люди, яких шанують, які дають хліб і робочі місця./

Петро Ворона звернувся до молоді з напутніми словами, закликаючи юнаків і дівчат сприймати землю не лише як об'єкт наживи. У свою чергу першокурсники пообіцяли:

/Наталія Роздобудько, першокурсниця
Ми навчимося ростити хліб, щоб життя нашої країни ставало багатшим, та кращим/

Кращим викладачам та студентам академії на урочистостях вручили нагороди. А першокурсникам вкотре нагадали, що вони не помилилися з вибором вишу, адже лише аграрна галузь спроможна вивести вітчизняну економіку з кризи. Новоприбулим презентували коровай, як символ достатку та праці хліборобів, одразу ж його і скуштували. Проте це не єдиний подарунок для студентства, ще один презент - спортивний майданчик зі штучним покриттям. Вшанували цього дня і колишніх працівників вишу: ректору Миколі Добровольському та декану економічного факультету Анатолію Опрі відкрили меморіаліні дошки. Ще одну встановили загиблому в АТО студенту Максиму Ошеці.

Стрічка новин