Школярам розказали про реальну ситуацію на Сході

1 вересня волонтерсько-військовий десант завітав до 17-ї гімназії, аби розказати школярам про реальну ситуацію, що нині відбувається на Сході країни і те, чого потребують українські бійці. У якості реквізиту військові принесли ножі, бронежилети, маскувальні костюми та іншу амуніцію.

Бійці Полтавського відокремленого підрозділу УНСО прямують до 17-ї гімназії. Військові завітали до навчального закладу аби розказати про роботу волонтерів. Своїм досвідом у благодійництві прийшов поділитися і голова депутатської групи «Партія «Відродження» в Полтавській обласній раді Юрій Кривошеєв.

/Юрій Кривошеєв, голова депутатської групи "Партія "Відродження" в Полтавській ОР
В ролі людини, яка щиро любить свою Україну, яка знає як порівняти українців з людьми інших держав. Я жив в інших державах. Скрізь люди добрі, але таких як в Україні ніде більше в світі немає./

Школярі з цікавістю слухали гостей, оскільки самі беруть активну участь у волонтерському русі.

/Таїсія Майборода, класний керівник 8-Б класу гімназії №17
Вони і благодійні концерти дають, відвідують дітей у лікарнях, допомагають бездомним тваринам, передають малюнки учасникам АТО, збирають кошти сім'ям загиблих./

Особливий інтерес у дітей викликали військові, які принесли власне спорядження - ножі, бронежилети, кевларовий шолом, маскувальний костюм, армійські фляги та іншу амуніцію.

/Оксана Недоруб, прес-секретар Полтавського обласного відокремленого підрозділу УНСО
Побачити тих людей, які захищають їх, які захищають їх спокійне життя, щоб вони спокійно навчалися, щоб у них все було гаразд. Мені здається, що це потрібно зараз як нам, так і їм./

Вояки, розповідають бійці, не менше потребують спілкування із тими, кого захищають. Це надає сили і впевненості, коли знаходишся на передовій. Особливо тішать дитячі малюнки.

/Олег Смірнов, голова Полтавського обласного осередку УНСО
Психологічно хлопці, які ламаються після перших обстрілів, оці малюнки зберегають цю віру, надію і надають силу./

Школярі теж не залишилися без подарунків. На згадку Юрій Кривошеєв передав школі футбольні м'ячі та приладдя для гри у настільний теніс.

 Юлія Іващенко

Стрічка новин