Полтавців вчили як економно утеплитися

Молдова, Грузія, Вірменія та Україна - держави, які долучилися до проекту ЕСКОМ, який фінансується Євосоюзом. Одне із його завдань - пропагувати заходи з енергозбереження та інформувати населення про відновлювані джерела енергії. У рамках проекту в Полтаві відкрили консультаційний центр, тут полтавці можуть безкоштовно отримати відповіді на свої запитання, зокрема, щодо утеплення домівок. 

Україна енергозалежна і це потрібно змінювати - переконані представники проекту "ЕСКОМ", які, зокрема, займаються питаннями енергозбереження. Для роботи з полтавцями на вулиці Шевченка, 37 представники проекту вже відкрили консультаційний центр. Його фахівці консультуватимуть усіх бажаючих, а головне - безкоштовно.

/Максим Макуха, представник проекту "ЕСКОМ"
Зараз Україна імпортує 56% газу і 100% ядерного палива. Все це відображається на тому, що ми втрачаємо гроші, які б могли, наприклад, витрачати на соціальний сектор./

Серед завдань проекту, що фінансується Європейським Союзом, - згуртувати представників громадських організацій довкола поставленої мети. У Кременчуці, наприклад, до справи вже долучилися.

/Олег Гапон, представник ГО "Товариство охорони природи м.Кременчука"
Коли проводили тур з енергоефективності, то увесь день не було коли присісти, люди цікавились, а ми розказували про новітні технології з енергозбереження./

Щоб Україна не була енергозалежною, потрібно змінити свідомість українців, переконані преставники проекту. Серед негативних факторів називають застаріле обладнання та відсутність приладів обліку у споживачів.

Стрічка новин