1 мільйон гривень отримали полтавські рятувальники

1 мільйон гривень отримали полтавські рятувальники. Гроші виділила обласна влада. Здебільшого ці кошти підуть на забезпечення форменним одягом рядового складу Держслужби з надзвичайних ситуацій Полтавщини. Начальник Головного управління Віктор Дейнега спільно з бійцями вже обрали зразки тканин, з яких буде шитися нова форма.

Під час першої прес-конференції новопризначений начальник Головного управління ДСНС Полтавщини Віктор Дейнега розповів журналістам про ті проблеми, про які вже встиг дізнатися. Основне, розповідає посадовець, – низька заробітна плата та нестача ресурсів. Так рятувальники, не зважаючи на вислугу років, отримують 2100 гривень. Що ж до матеріально-технічного забезпечення, тут теж ситуація не краща. Форма вогнеборців не відповідає необхідним стандартам. Через це навіть страйкували. Обласна влада, зазначає Віктор Дейнега, почула проблему і підтримала рятувальників. Виділено 1 мільйон гривень на придбання нової форми. Для вибору зразків тканин начальник запросив представників рядового складу. Було вирішено: для тих, хто працює на пожежах та інших надзвичайних ситуаціях, закуплять міцніше обмундирування, а для офіцерського складу – більш дешеве.

/Віктор Дейнега, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області
Приблизно берці від 450 до 750. Тканина – від 55 гривень за один метр до 95 гривень за метр. Близько 3 000 гривень потрібно. Це і зимовий одяг, але без бойового спорядження. Воно значно більше коштує/

На думку Віктора Дейнеги, найближчим часом необхідно скоротити штат управлінь, і передати ці посади у підрозділи для того, щоб вони були укомплектовані, і безпосередньо могли виконувати поставлені завдання.

/Віктор Дейнега, начальник ГУ ДСНС України в Полтавській області
Близько 68 посад в управлінні буде скорочено, і ці посади буде замінено на водіїв, старших водіїв, пожежних, старших пожежних, щоб розрахунки були повні, і вони виконували свої завдання у повному обсязі/

Нині на Полтавщині працює близько тисячі рятувальників, які безпосередньо беруть участь у ліквідації надзвичайних ситуацій.

Стрічка новин