У 2015-му парламент урізав соціальні пільги для окремих категорій

У 2015-му парламент урізав соціальні пільги для окремих категорій. Учасників Другої світової війни, ветеранів праці, жертв нацистських переслідувань, наприклад, позбавили права безкоштовного проїзду в громадському та міжміському транспорті. Та це не єдине, що змушує ветеранів затягнути паски. Про проблеми представників старшого покоління йшлося на конференції обласної організації ветеранів.

До складу обласної організації ветеранів входить понад 350 жителів Полтавщини, це зокрема, учасники Великої Вітчизняної, ветерани праці, офіцери запасу, колишні керівники установ і організацій. Діяльність подібних організацій фінансується з місцевих бюджетів та самими членами – за рахунок внесків. Одне з головних завдань ветеранських організацій – соціальний захист представників старшого покоління. Саме про це говорили на конференції в обласній державній адміністрації.

/Віктор Тесля, в.о. голови ради Полтавської обласної організації ветеранів
Дякуючи директивним документам наших органів, таких як ВР і Кабмін, принижені роль і значення ветеранів/

«Пільги і надбавки, які заслужили своєю працею, відбудовуючи країну у післявоєнні роки, у них забрали» – скаржаться члени ветеранських організацій. Звиклі жити по совісті, вони не розуміють, куди подівся принцип соціальної справедливості.

/Віктор Тесля, в.о. голови ради Полтавської обласної організації ветеранів
Тарифи на комунальні послуги надзвичайно високі, у ветеранів забрали пільги, які визначені постановою Кабміну, дороговизна на проїзд у транспорті/

Левову частку пенсії, говорять ветерани, витрачають на ліки і оплату житлово-комунальних послуг. Добре, що є діти, які допомагають, інакше не вижити. Своїми проблемами представники старшого покоління ділилися з чиновниками обласної адміністрації, втішаючись тим, що останні не проігнорували їхнього зібрання.

Стрічка новин