Велосипедом – до космічних об'єктів

Велосипедом – до космічних об'єктів. Таку подорож вихідними подолали місцеві любителі двоколісних. Знову організували велопрогулянку пам'ятними місцями активісти громадської організації «ВелоПолтава». Цього разу акцент зробили на космічній та авіаційній Полтаві.

9-річна Даша на велосипеді катається близько двох років. Вихідні разом з батьками проводить активно, подорожуючи містом. Цього разу побувала на велопрогулянці «Космічна та авіаційна Полтава».

/Даша Заборовець, приїхала на екскурсію
Сьогодні ми були біля Авіамістечка, біля пам'ятки Вічного вогню, і мені більше за все запам'яталася операція «Френтік»/

Велосипеди є у всієї родини. Відтак екскурсії для їх сім'ї – добра традиція, говорить тато Даші.

/Олексій Заборовець, приїхав на екскурсію
Цікава екскурсія «Вікові дуби», про яку ніхто ніде не розповідає. Одна із останніх екскурсій – «Павленки», де ми зараз знаходимося. Тут була дуже цікава місцевість. Хлопці молодці. Підіймають такі факти, яких немає ніде у загальнодоступній літературі/

Щотижня відбувається по 2-3 велопрогулянки. На них з'їжджається по 20-30 чоловік різного віку та соціального статусу. Авіамістечко – гравіметрична обсерваторія – Полтавський музей авіації і космонавтики – такий маршрут для екскурсантів цього разу розробили активісти «ВелоПолтави».

/Валерій Нурумов, голова ГО «ВелоПолтава»
Ми почали цього року, започаткували такий цикл велоекскурсій, велопрогулянок, щоб розказати велолюбителям про наше місто, показати цікаві, але не відомі музеї, пам'ятки, місця нашої Полтави/

Фінішували у музеї авіації та космонавтики. Увагу велосипедистів привернули ракетні двигуни, крісло-катапульта, штучні супутники. А поза стінами музею – інші експонати. Виставку хенд-мейду презентувала велоколега Тетяна Філенко. Майстриня, крім показу своїх іграшок ручної роботи, провела ще й майстер-клас.

А наостанок – обговорення екскурсії за чашкою духмяного чаю.

Стрічка новин