Олександр Мамай нарешті знайшов час на свій суд

Олександр Мамай нарешті знайшов час на свій суд. Сьогодні до Решетилівки, куди його мала доставити місцева міліція, мер Полтави приїхав добровільно, та ще й не сам, а зі своїм першим заступником В'ячеславом Стеценком та захисником Олександром Ковжогою. Чим закінчилася безпрецедентна явка учасників корупційної справи, дивіться у наступному сюжеті.

Корупційна справа Полтавського міського голови нарешті зрушила з «мертвої точки». З появою Олександра Мамая та його захисника Олександра Ковжоги у Решетилівському суді у процесі з'явилися і клопотання. Перше стосується необхідності встановлення місця проживання падчериці нашого мера Ірини Климко на момент виділення земельної ділянки та наявності спільного побуту між родичами. Суддя задовольняє клопотання. Наступне звернення сторони захисту – з приводу компетентності працівника, який склав протокол на Олександра Мамая, та матеріалів перевірки, що дозволила внести такі відомості до нього. На сесії, зазначають, мер не знав, що виділяє землю рідним. Підтверджується це у протоколі засідання.

/Олександр Ковжога, представник Олександра Мамая
«За» проголосувало 33, 1 утримався. Рішення приймається більшістю голосів. Тобто в 11 питанні зовсім не звучало «Климко» та «падчериця»/

Сам Олександр Мамай відмовився від коментарів. За перебігом корупційної справи уважно слідкувала команда «Партії простих людей». Вони приємно здивовані приїздом міського голови на суд. Однак, вважають, що робити висновки зарано.

/Єгор Мкртчян, член ПП «Партія простих людей»
Я вважаю, що це не означає, що мер став законослухняним. У нього, напевне, була інформація, що до нього наступного разу застосують привід, і він явився в суд/

Голова Полтавського осередку новоствореної політичної сили вважає, що такою поведінкою сторона захисту затягує судовий процес.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради, голова Полтавської міської організації ПП «Партія простих людей»
Наші дії та загроза примусового приводу у кайданках змусили міського голову Мамая з'явитися до суду.
Розуміючи всю невідворотність покарання, міський голова почав всіляко затягувати процес, подаючи безглузді, інколи смішні клопотання. Проте я хочу запевнити, ми доведемо цю справу до кінця, і міський голова понесе те покарання, на яке він заслуговує/

Лідер «Простих людей» Сергій Каплін погоджується з однопартійцями та говорить, що цим самим Олександр Мамай переслідує іншу мету.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер «Партії простих людей»
Його головна мета – затягнути засідання аж за вибори, щоб вирок був винесений після дня голосування за майбутнього міського голову. Він знову хоче надурити полтавців, він знову хоче купити полтавців. Ми йому цього шансу більше не дамо/

Наступного разу до Решетилівки учасники процесу мають приїхати 31 липня на 9 годину ранку. Розвиток подій обіцяють контролювати у «Партії простих людей».

Стрічка новин