Чергове судове засідання – у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського

Чергове судове засідання – у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського. Сьогодні суд заслухав свідчення його колишнього заступника. За словами свідка, Петро Блажівський вимагав від нього 5 тисяч доларів за збереження посади. 4 він зібрав і віддав, а ще тисячу залишився винен.

Першим із заслуханих свідків у справі колишнього начальника ДАІ Петра Блажівського став завідувач столової, розташованої в приміщенні Державтоінспекції. Колишній ДАІшник Михайло Литвин говорить: в кінці 2014 року він за дорученням Блажівського передавав йому два конверти від начальника Зіньківського МРЕВ.

/Михайло Литвин, свідок
Після роботи Довбиш під'їхав до ДАІ, зателефонував мені, щоб я спустився, забрав документи. Передав мені папку з документами. Одну я віддав в чергову частину, іншу заніс йому, Блажівському/

Подібну процедуру Михайло Литвин повторював декілька разів. Наступним доказом прокуратури стала демонстрація аудіозаписів, на яких пан Литвин спілкується із Петром Блажівським.

/ІНТЕРШУМ
М.Литвин: - Добрий вечір, Петро Ілліч!
П.Блажівський: - Набирав мене, да?
М.Литвин: - Та то я їздив в Опішню дивився.
П.Блажівський: - А я ж сьогодні знову потрапив в лікарню, ти уявляєш!
М.Литвин: - Я зрозумів.
П.Блажівський: - Температура 39,2
М.Литвин: - Та то не треба було бігати, а треба було лікуватися!
П.Блажівський: - 100%. Ну бачиш, дурачок є дурачок.
М.Литвин: - Мені краще ввечері заїхати, бо я зараз на День народження виїхав, чи завтра зранку вже?
П.Блажівський: - Та ні, сьогодні не треба. Завтра протягом дня. Подзвониш/

І в лікарні на наступний день передав конверт. Наступний свідок – заступник Петра Блажівського Володимир Голтвянський. За його словами, начальник ДАІ в кінці грудня вимагав з нього гроші – 5 тисяч доларів, аби зберегти посаду. 4 тисячі із власних заощаджень Володимир Голтвянський віддав, а ще 1000 доларів залишився винний.

/Володимир Голтвянський, свідок
Позвав, сказав, що місяць кінчається. Треба, щоб кошти були в нього. Через 2-3 дні треба, щоб кошти були в нього/

Нагадаємо: Петра Блажівського звинувачують у вимаганні грошей від своїх підлеглих. Наступне засідання у цій справі відбудеться 7 серпня. Продовжать заслуховувати свідків.

Стрічка новин